Twilight Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Fan

üç şeyden emindim..Birincisi onun vampir olduğu, ikincisi kanımı büyük bir tutkuyla arzuladığı ve üçüncüsü ona karşılıksız-şartsız geri dönülmez bir biçimde aşık olduğumdu..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Mesajlarda puan verebilme olayı aktif ale geçmiştir.Yazılan mesajı beğendiyseniz ve teşekkür etmek isterseniz mesajın başındaki artı veya eksi butonunu kullanabilirsiniz Smile

Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin

2 posters
YazarMesaj
EmmetCullen
Moderator
Moderator
EmmetCullen

Erkek
En sevdiğin karakter : Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Emmetlh7
Ruh Haliniz : Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Asik10
Takım : BeŞiKtAş
Müzik türün : Metal

Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Empty
MesajKonu: Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin   Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 2:44 pm

Blue Jean:Cocuklugundan baslıyalım,nerede ve ne zaman dogdun?

Hayko Cepkin:11 Mart 1978′de Istanbul Kurtulus’da dogdum. Bir tatil, bayram gunune denk geldıgı ıcın hastanede doktor yoktu.Bu sebepler doktorlar " Daha dogmaz bekle bekle" demısler anneme. Standart anne karnındakı bebegı beslenme olayı maksımum 9 ay 10 gün ya,11. gün ıcınde bır besın maddesı kalmıyor. O surenın gecmesınden dolayı ben annemın ıcındekı organları yemeye baslamısın. O yuzden bagırsak fılan yedıgım ıcın dogar dogmaz tetenoz yapmıslar.Yanı b**u yemısım dogar dogmaz

B.J:Aileni bıraz tanıta bılır mısın ?

H.C. : 2 kardesız,ablam var benden 8 yas buyuk. Annem ev kadını. Babamın baslagıcı buzdolapcılık olup daha sonra evlentıkten sonra dedemın cıvı fabrıkasının basına gecmıs.Daha sonra cıvı fabrıkası yanıp,bız battıktan sonra Gultepe’de hırdavatcı dukkanı actı. Daha sonra oda bıttıkten sonra sanırım bır dukkanı olmadı uzun sure, dukkanı olmadıgı surede benı bır anahtarcı dukkanına oturttu. Telefonlara bakıyorum,hemde anahtarıları yapıyorum Kadıkoy’de. Ondan sonra ıste Dolapdere’de paslanmaz metal ıslerıne fılan gırdı.

B.J.:Ilk cocukluk yıllarında merakların neydı? nelerle ugrasıyordun?

H.C. : O donem benım en buyuk zevkım oyuncaklarımdı. Efektlerı ıle beraber oynardım, o efektler zamanlar cok sınır bozuyormus zamanında babamın annemın cunku devamlı bır " araba gıtme" sesi, bir "helıkopter uctu" sesi bir lazer tabancası, sılah sesı fılan, hep bu agızdan cıkan efektler.Bır donemde TVde cocuk programlarında cıkan bır seyler yapmaca hıkayelerı o donemdeler. Boyle kartondan gemıler yapıordum koca koca Ondan sonra annemın evde olmadı bı zaman kuvetı suyla doldurup onlarına ıcıne koyup, legodan adamları da ıcıne koyup yakıyordum. Hani " gemıler yanıyor, korsanlar batıyor" senaryosu.Tabıı ıcerıden dumanlar gelıyor. Benım kuvetıo doldurup ıcerıde bır sey yaktıgım anlasılınca bu olayda son buldu

B.J. :Çizgi filmler fılan, izlediğin?

H.C. :Tom ve Jerry severdım. Ondan sonra He-Man’i severdım Voltran’a tapardık. Nınja Kampumbalar vardı ya onları seyrederdım. Bır ara okuldan geldıgım saate Yalan Ruzgarlar’nı koymaya basladılar, o bızım ıcın cızgı fılm sektorune buyuk bır ket vurmustu.

DÖVMELİ BİR ADAM OLMAK İSTEDİM

B.J. : Cocukken ne olmak isterdin?

H.C. : Hep tiyatrocu olmak istedim. Televizyonda olmak istedim . Dövmeli bir adam olmak istedim çocukken ; dövmeli - küpeli bir adam olmak. Ama dövme nerede yapılır , nasıl yapılır , Türkiyede var mı bilmiyordum. Sonra hiç unutmuyorum ilkokul yılları falan Hürriyetin Kelebek ekiydi orada dövmeyle ilgili bir haber gördüm. En azından Türkiyede yapıldığına dair bilgi sahibi oldum ve dövme hayalini tam 18 yaşımı doldurduğum gün kendime hediye olarak yaptım Smile .

Ellerim kollarım agrıdı devamı daha sonra Smile

Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Hayko260
isabellædward~
Admin
Admin
isabellædward~

Kadın
En sevdiğin karakter : Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Edwardpq3
Ruh Haliniz : Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Melek10
Takım : GaLaTaSaRaY
Müzik türün : Rock

MesajKonu: Geri: Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin   Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 2:54 pm

korku filmi gibi gzleri yaa
http://paylasimci.bforum.biz
EmmetCullen
Moderator
Moderator
EmmetCullen

Erkek
En sevdiğin karakter : Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Emmetlh7
Ruh Haliniz : Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Asik10
Takım : BeŞiKtAş
Müzik türün : Metal

MesajKonu: Geri: Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin   Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 2:57 pm

cok seker ama Smile

Blue Jean Dergisi - Benim Hikayem Bölümü - Hayko Cepkin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HaYKo CePKiNnNnN
» Devrim 'HaYKo' BeN =)
» Oyun Bölümü
» Günaydın,İyi Geceler bölümü
» Daniel RadcLiffeee! (has wonderful,blue-huge eyes <3)